TURITE KLAUSIMŲ? [email protected]
(Nieko nelaimėjote pirkdami / dalyvaudami pirmame savo žaidime? - Susisiekite su mumis)


NEPAVYKSTA APMOKĖTI UŽ LOTERIJOS BILIETUS?

Dažnai sulaukiu žinučių, kad žmonėms neleidžia persivesti pinigų į žaidėjo piniginę (atlikti depozitą) ir apmokėti už momentinės e-loterijos bilietus.  Greičiausiai pas Jūs neaktyvuota Saugaus atsiskaitymo internetu paslauga. Kaip įjungti paslaugą pasirinktai mokėjimo kortelei jūsų el.banke galėsite sužinoti apačioje pateiktose video medžiagose, pasirinkdami kuriuo el.banku jūs naudojatės.

Jeigu vistiek nepavyksta apmokėti - rašykite mums į el.paštą arba į facebook'ą, kuriuos rasite KAIP SUSISIEKTI?DĖMESIO! Visiems tiems, kas naudojasi Swedbank'u MasterCard kortele šiuo metu nėra galima apmokėti už loterijos bilietus užsienio loterijos bendrovėje. (O pinigų išmokėjimus į savo SWED banką gauti galėsite)

NELEIDŽIA APMOKĖTI UŽ BILIETUS SWEDBANK'U ARBA KOKIU KITU JŪSŲ TURIMU BANKU?

Ir jeigu jūs neturite jokios kitos galimybės apmokėti už loterijos bilietus apart SWEDBANK'O
MES REKOMENDUOJAME apmokėti už loterijos bilietus bendrovėje pasinaudojant populiariu nemokamu ir paprastu internetiniu banku Revolut.com
O tai padaryti gali kiekvienas, nes yra labai paprasta ir greita, kadangi ten viskas yra integruota lietuvių kalba.
_____________________________________________
Tiems, kas dar neturi ir neesatę naudojęsi šiuo nemokamu internetiniu banku - Mes jums parodysime kaip paprastai ir greitai dabar jūs galite tai padaryti vos per kelias minutes užsiregistravę Revolut.com internetiniame banke ir susikūrę "virtualią mokėjimų kortelę" jūs galėsite apmokėti internete visur su ja. Jeigu jūs naudojate tik vieną banką tarkim "Swedbanką" ir jums neleidžia apmokėti už loterijos bilietus bendrovėje, tokiu atveju jūs galite per kelias minutes užsiregistruoti ir susikurti "virtualią mokėjimų kortelę" Revolut.com internetiniame banke ir tai padaryti yra labai lengva ir greita. Ir vėliau su ta pačia "virtualia mokėjimų kortele" jūs galėsite atlikti apmokėjimus aplamai visur internete (Tuo pačiu ir apmokėti už loterijos bilietus čia). O tiems, kas nežino kaip užsiregistruoti ir susikurti "virtualią apmokėjimų kortelę" mes jums parodysime šioje intstrukcijoje Nuoroda į instrukciją čia


* O visais kitais bankais tiek lietuviškais taip pat ir užsienietiškais su VISA / MASTERCARD kortelėmis jūs galite apmokėti už loterijos bilietus įprastai čia.
Peržiūrėkite video, kuriame parodyta kaip atlikti "Atsiskaitymo internetu aktyvinimas". Tai visiškai nemokama ir saugu. Šia paslauga gali naudotis nemokamai kiekvienas SEB klientas.
Ši paslauga yra nemokama. Šią paslaugą reikia aktyvinti tik VISA kortelėms, MasterCard kortelėje to padaryti nereikia, nes saugus atsiskaitymas internetu jau yra ir taip įjungtas.

Tai galite padaryti labai paprastai, vadovaukitės Luminor banko patiekta instrukcija

1. Prisijunk prie savo interneto banko ir pasirink meniu punktą „Mokėjimo kortelės“. Sąskaitų sąraše pasirink sąskaitą, su kuria susieta VISA mokėjimo kortelė.

2. Atsivėrusiame lange spausk „Saugaus atsiskaitymo paslaugos nustatymai“ ir pasirink „Užsakyti paslaugą“.

3. Paprašysime įvesti savo mobiliojo telefono numerį ir asmeninį pasveikinimo tekstą (iki 40 simbolių), kurį vėliau rodysime pirkimo metu. Atkreipk dėmesį, kad nurodytu mobiliuoju telefonu gausi SMS žinutes su mokėjimo patvirtinimo kodu. Pateikęs duomenis, spausk „Užsakyti paslaugą“.
Kaip aktyvinti saugų atsiskaitymą internete savo kortelei?

Norėdami aktyvinti saugų atsiskaitymą internetu savo kortelei, internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ pasirinkite „Kortelės“ —> „Saugus atsiskaitymas“, paspauskite mygtuką „Registruoti“ ir atlikite nurodytus veiksmus. Kiekviena kortelė užregistruojama atskirai.

Ar tai būtina ir kodėl reikalinga?

Neaktyvinę saugaus atsiskaitymo internetu savo kortelei, negalėsite jos naudoti internetiniams pirkiniams apmokėti. Jeigu elektroninėse parduotuvėse kortele neatsiskaitote, saugaus atsiskaitymo internetu programoje jos galite neregistruoti, tačiau rekomenduojame užregistruoti visas turimas mokėjimo korteles, nes tai Jums padės apsisaugoti nuo neteisėto kortelės duomenų panaudojimo.

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas